Про бренд «Диво»
Про бренд «Диво»
Привіт-привіт!

Ти на сайті ТМ «Диво» — українського бренду паперових помічників. Ми виробляємо найм’якші серветки, туалетний папір та рушники. Такі товари будуть корисні і для дому, і для офісу, і навіть коли їдеш з друзями на пікнік. А для сімей з малими дітками – це взагалі незамінна річ. Ніякі бактерії чи бруд не розносяться з місця на місце. Білосніжна чистота та свіжість!

Уся продукція ТМ «Диво» виготовляється на підприємстві «Київський картонно-паперовий комбінат» вже понад 10 років. За цей час бренд став відомим не тільки в Україні, а й в 10 країнах Європи.

Знаєш, скільки маємо для тебе різних варіантів нашої продукції? Усіх і так швидко не згадаєш. Точно є кольоровий туалетний папір, з ароматизаторами, з підвищеною м’якістю або зроблений з вторинної сировини. Паперові рушники пакуємо по 1, 2 чи 4 рулони. Ну і на додачу бери паперові серветки ДИВО 50 шт. у звичайній упаковці та велика пачка на 200 штук – для великої сім’ї.

Зможеш знайти продукцію «Диво» на полиці серед багатьох різних товарів?

Даємо підказку: шукай яскраві пачки з цікавим білосніжним героєм-чистюлею. Це наш Дивинка – муркотик, вірний друг і помічник при всіляких несподіванках. А ще він веде наші сторінки в соцмережах. Підписуйся, адже там не тільки про чистоту. Є ще багато ідей для поробок, подарунки та лайфхаки.

Пам'ятай, що в житті завжди є місце Диву! От Дивинка вірив в ідеальну чистоту – і його мрія здійснилася. Саме таких паперових помічників він створив для тебе. Шукай їх в магазинах наших партнерів (Фора, Сільпо, Auchan, METRO, FOZZY…) або на цьому сайті.

Підписуйся на сторінки ТМ «Диво» в Instagram и Facebook. Далі буде…